• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Pellegrini si nemyslí, že Mikulec a Naď by boli vhodnými kandidátmi na post predsedu brannobezpečnostného výboru (video)

Pellegrini si nemyslí, že Mikulec a Naď by boli vhodnými kandidátmi na post predsedu brannobezpečnostného výboru (video)

Hlas-SD sa na mimoriadnej schôdzi k predčasným voľbám zúčastní, prezentuje sa, a ak to bude možné, bude hlasovať i za program schôdze.

16.5.2023 (SITA.sk) - Parlament by mal čo najskôr skončiť, povedal na tlačovej besede predseda strany Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini. Myslí si, že zákonodarný orgán by mal tento týždeň dorokovať čo najviac, ak už nie sú na programe nejaké zásadné body.

Zvyšné body z aktuálnej schôdze podľa neho treba presunúť, prípadne nechať niektoré odísť do zabudnutia. Považuje to za čistejšie a upokojujúcejšie voči občanom.

Pellegrini si nemyslí, že by bývalí ministri Jaroslav Naď (Demokrati) a Roman Mikulec (OĽaNO) boli vhodnými kandidátmi na post predsedu výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť.

Na tlačovej besede dodal, že o kandidatúre ich poslankyne a bývalej ministerky vnútra Denisy Sakovej budú uvažovať, keď zistia, akú podporu by mohla získať medzi poslancami ostatných politických subjektov.

V prípade ad hoc súťaže sa toho nemienia zúčastňovať a ani Sakovej by Pellegrini za takýchto okolností účasť neodporučil. Predseda Hlasu-SD ju ale považuje za vhodnú kandidátku na tento post. Saková dodala, že zatiaľ nepoznajú podmienky voľby na túto funkciu.

Pellegrini je presvedčený, že dnes popoludní sa téma posunu termínu predčasných parlamentných volieb uzavrie, a očakáva, že ním ostane 30. september.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie