• Dnes je: Utorok 25. januára 2022 meniny má Gejza

Pellegrini: Na rozdiel od Smeru, my ani nikdy nebudeme ,loviť´ v extrémistických vodách

Pellegrini: Na rozdiel od Smeru, my ani nikdy nebudeme ,loviť´ v extrémistických vodách

Zvolávať protesty v tomto období je nezodpovedné, vyhlásil Peter Pellegrini.

2.12.2021 (Webnoviny.sk) - Zvolávať protesty v tomto období je nezodpovedné. Vo štvrtkovej diskusnej relácii rádia Expres Braňo Závodský naživo to povedal líder opozičnej strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini, čím reagoval na zámer strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) zvolať pred vianočnými sviatkami v čase pandemickej situácie veľký protivládny protest.

„V tomto je jasný rozdiel, kde sa nachádza Hlas a kde je Smer.


Na rozdiel od Smeru, my ani nikdy nebudeme ,loviť´ v extrémistických vodách," zdôraznil Pellegrini. Zároveň zopakoval, že strana Hlas-SD sa jasne vyhraňuje voči Kotlebovcom – Ľudovej strane Naše Slovensko (ĽSNS).


V relácii Braňo Závodský Naživo Rádia Expres hovoril aj o vyšetrovaní podozrenia, že Miroslav Výboh preňho prevzal úplatok 150-tisíc eur.


Hovorí, za akých okolností by podporili návrh Igora Matoviča na 500 eur pre každého zaočkovaného vo veku nad 60 rokov. Zároveň sa vyhraňuje voči Robertovi Ficovi a hovorí, že Hlasu nejde o revanš. V čase pandémie je podľa neho nezodpovedné zvolávať demonštrácie a tvrdí, že by nepripustil, aby pri jeho akcii ľuďom varili guláš kotlebovci, ako to bolo v Rimavskej Sobote, keď tam mal protest Smer.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie