• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Pátranie po utopenom mužovi v krupinskej priehrade ukončili, telo sa našlo po viac ako mesiaci (foto)

Pátranie po utopenom mužovi v krupinskej priehrade ukončili, telo sa našlo po viac ako mesiaci (foto)

Nezvestnosť muža oznámil jeho kamarát ešte 15.

18.8.2023 (SITA.sk) - Vo štvrtok 17. augusta záchranné zložky našli vo vodnej nádrži v Krupine telo muža, po ktorom pátrali viac ako mesiac.

Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, pravdepodobne ide o 35-ročného muža, ktorý sa v priehrade utopil ešte 15. júla. Na určenie príčiny smrti bola nariadená súdna pitva.

„Do pátracej akcie sa okrem policajtov a hasičov zapojila aj Špeciálna záchranná služba Rescue Slovakia a prizvaný tím policajných potápačov z Odboru špeciálnych potápačských činností a výcviku z Brna,“ informuje polícia s tým, že začali v prípade trestné stíhanie pre usmrtenie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie