• Dnes je: Sobota 31. októbra 2020 meniny má Aurélia

Pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste v Bratislave (foto)

Pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste v Bratislave (foto)

Policajti vysvetľujú, že dospelé osoby sú podozrivé z ohrozovania mravnej výchovy mládeže.

18.10.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia SR pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste proti aktuálnym protiepidemiologickým opatreniam vlády v sobotu 17. októbra v Bratislave. Informovala o tom vo svojom profile na sociálnej sieti.

Príslušníci Policajného zboru SR pátrajú po identite osôb na fotografiách z videa z protestu. Ide o dvoch mužov s megafónom a tri deti, jedeného chlapca a dve dievčatá.

Dodávajú, že v prípade detí im pomôžu aj mená ich rodičov. Verejnosť policajti uisťujú, že sa venujú aj ďalším materiálom, na základe ktorých budú v tejto súvislosti iniciovať ďalšie konania.

Príslušníci Policajného zboru SR pátrajú po identite osôb na fotografiách z videa z protestu. Ide o dvoch mužov s megafónom a tri deti, jedeného chlapca a dve dievčatá. Dodávajú, že v prípade detí im pomôžu aj mená ich rodičov. Policajti vysvetľujú, že dospelé osoby sú podozrivé z ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Verejnosť policajti uisťujú, že sa venujú aj ďalším materiálom, na základe ktorých budú v tejto súvislosti iniciovať ďalšie konania. Bratislava, 18. okóber 2020. Foto: SITA/KR PZ Bratislava.


Počasie