• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Opitý vodič Audi A6 vpálil rovno do stromu, 19-ročná spolujazdkyňa v nemocnici zomrela (foto)

Opitý vodič Audi A6 vpálil rovno do stromu, 19-ročná spolujazdkyňa v nemocnici zomrela (foto)

Pri nehode utrpel zranenia nielen samotný vodič, ale aj jeho mladá spolujazdkyňa.

24.4.2023 (SITA.sk) - Policajti vyšetrujú rannú dopravnú nehodu neďaleko Vrbového v okrese Piešťany, pri ktorej sa vážne zranila len 19-ročná spolujazdkyňa. Vodič Audi A6 podľa polície krátko pred 6:00 išiel z Vrbového smerom na obec Krajné. Pri prejazde ľavotočivej zákruty zišiel z doposiaľ nezistených príčin vpravo mimo cesty a narazil do stromu. Pri nehode utrpel zranenia nielen samotný vodič, ale aj jeho mladá spolujazdkyňa.

Záchranári ju v kritickom stave urýchlene transportovali do piešťanskej nemocnice. Trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová popoludní informovala, že mladá spolujazdkyňa po niekoľkých hodinách v nemocnici na následky zranení zomrela.

„Policajti vodiča podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 0,71 promile. Na mieste mu zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ informovala trnavská polícia na sociálnej sieti.

Polícia v súvislosti s nehodou upozorňuje najmä mladých a menej skúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a, samozrejme, aby v žiadnom prípade nesadali za volant pod vplyvom alkoholu alebo drog.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie