• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Opitý muž na e-kolobežke zrazil malú kolobežkárku, dievčatko skončilo v nemocnici (foto)

Opitý muž na e-kolobežke zrazil malú kolobežkárku, dievčatko skončilo v nemocnici (foto)

K nehode došlo v nedeľu v Kľačanoch v okrese Hlohovec.

3.7.2023 (SITA.sk) - Opitý muž na e-kolobežke narazil v nedeľu v Kľačanoch v okrese Hlohovec do 7-ročného dievčatka na kolobežke bez pohonu. K zrážke medzi dvoma kolobežkármi došlo na chodníku v zákrute pri materskej škole.

Dievča so zranením nohy privolaní záchranári previezli do piešťanskej nemocnice. Ako informovala trnavská polícia, podľa predbežnej lekárskej správy by nemala mať ťažké zranenia.

Muž vo veku 57 rokov na kolobežke sa podľa polície dopustil viacerých chýb. Okrem porušenia povinností vodiča na e-kolobežke jazdil pod vplyvom alkoholu. Policajti mu v dychu namerali 0,77 promile alkoholu. Za priestupky bude vodič riešený v správnom konaní.

Polícia v tejto súvislosti upozorňuje, že na elektrickej kolobežke nesmie kolobežkár jazdiť pod vplyvom alkoholu. Výnimkou je jazda v obci alebo na cestičke pre cyklistov, kde je povolené maximálne množstvo alkoholu 0,5 promile.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie