• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Odštartovalo hlasovanie Miss Voice 2023, vyberte finalistku s najkrajším hlasom a vyhrajte wellness pobyt

Odštartovalo hlasovanie Miss Voice 2023, vyberte finalistku s najkrajším hlasom a vyhrajte wellness pobyt

Hlasovať za svoju favoritku je možné jedenkrát za 24 hodín od 12.

13.6.2023 (SITA.sk) - Hlasovanie Miss Voice 2023 už odštartovalo. Finalistky súťaže Miss Slovensko navštívili rádio Europa 2, aby nahrali svoje hlasy a dali možnosť fanúšikom hlasovať za najkrajší hlas. Rádio Europa 2 tak prinieslo možnosť zvoliť si Miss, ktorá má nielen skvelý hlas, ale dokáže sa s vtipom vynájsť v každej situácii.

Wellness pobyt v Nízkych Tatrách

Hlasujúci sa súčasne zapoja do súťaže o wellness pobyt v Nízkych Tatrách. V tlačovej správe o tom informovala PR manažérka projektu Miss Slovensko Silvia Paprancová.

Pohotoví moderátori Samo a Oliver- Sketch Bros si pozvali 12 finalistiek do štúdia a poriadne ich vytrápili. Pripravili si pre ne 12 modelových situácií a úlohou dievčat bolo pohotovo a s humorom zareagovať," vysvetlila Paprancová s tým, že každý má možnosť vypočuť si krátke ukážky, súčasne sa zabaviť a rozhodnúť, ktorá z dievčat to zvládla najlepšie a mala by získať titul Miss Voice 2023.

Hlasovanie Miss Voice

Víťazka Miss Voice získa víkendový all inclusive pobyt pre dve osoby v Hoteli Permon na Podbanskom s neobmedzeným vstupom do wellness. Meno víťazky bude známe počas slávnostného gala večera 24. júna o 20:30 na televízii JoJ.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie