• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Ódor s Metsolovou diskutovali aj o dezinformáciách, hoaxoch a podpore Ukrajiny

Ódor s Metsolovou diskutovali aj o dezinformáciách, hoaxoch a podpore Ukrajiny

V súvislosti s vojnou na Ukrajine sa zhodli, že je dôležité vytrvať v podpore Ukrajiny.

30.5.2023 (SITA.sk) - Premiér Ľudovít Ódor rokoval s predsedníčkou Európskeho parlamentu Robertou Metsolovou o zvyšovaní povedomia slovenských občanom o európskych záležitostiach, ako aj o podpore Ukrajiny. Témami rokovania boli aj hoaxy a dezinformácie. V tlačovej správe o tom informoval Úrad vlády SR.

Témy, ktoré sa riešia v Európskej únii, majú priamy vplyv aj na život nás Slovákov. Práve preto im musíme venovať primeranú pozornosť.

Byť členom Európskej únie, eurozóny a schengenu nám prináša neopakovateľné možnosti a príležitosti, ako zlepšiť ekonomickú aj sociálnu situáciu na Slovensku. Je kľúčové, aby sme vedeli tieto témy lepšie komunikovať aj občanom,“ uviedol Ódor v súvislosti s budúcoročnými voľbami do Európskeho parlamentu, ktoré bývajú na Slovensku poznačené nízkou účasťou.

S Metsolovou preto hovorili aj o nástrojoch, ktoré by mohli podporiť záujem Slovákov zúčastniť sa na voľbách vo väčšej miere. Úrad vlády uzavrel, že Slovensko ani po zmene vlády v tomto smere nemení kurz a bude naďalej podporovať aj integračné ambície Ukrajiny tak, ako to robilo ešte pred ruskou agresiou.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie