• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Ódor je jedným z najuznávanejších ekonómov na Slovensku a presne jeho teraz naša krajina potrebuje, tvrdí Sólymos

Ódor je jedným z najuznávanejších ekonómov na Slovensku a presne jeho teraz naša krajina potrebuje, tvrdí Sólymos

Šéfom úradníckej vlády bude viceguvernér Národnej banky Slovenska Ľudovít Odór.

8.5.2023 (SITA.sk) - Ľudovít Ódor je jedným z najznámejších a najuznávanejších ekonómov na Slovensku. Celoštátne uznanie si získal svojou odbornosťou s proreformným postojom. V tlačovej správe to uviedol predseda Republikovej rady strany Aliancie László Sólymos.

Ako ďalej pokračoval, viceprezidentom Slovenskej národnej banky sa stal počas vládnutia Mosta-Híd, bol pri viacerých dôležitých ekonomických a politických rozhodnutiach.

Okrem toho, že je fundovaný, je aj rozvážny. A presne to je to, čo naša krajina v tejto komplikovanej politickej situácii potrebuje. Bude to mať ťažké, preto mu predovšetkým prajem vytrvalosť, trpezlivosť a, samozrejme, veľa úspechov na čele úradníckej vlády," dodal Sólymos.

Uviedla to dnes prezidentka Zuzana Čaputová. Doplnila, že tím úradníckej vlády je už zostavený. K vymenovaniu novej vlády hlava štátu podľa vlastných slov pristúpi nie začiatkom nadchádzajúceho, ale až ďalšieho týždňa. Dôvodom je, že nominanti potrebujú ukončiť svoje záväzky na doterajších pôsobiskách.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie