• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Ódor: Do parlamentu som mal prísť s kalkulačkou, už teraz máme najvyššiu „sekeru“ v rámci Európskej únie

Ódor: Do parlamentu som mal prísť s kalkulačkou, už teraz máme najvyššiu „sekeru“ v rámci Európskej únie

Predseda vlády tiež povedal, by chcel dať na budúci týždeň dohromady prvotný návrh programového vyhlásenia vlády.

18.5.2023 (SITA.sk) - Predseda vlády Ľudovít Ódor by chcel na budúci týždeň dať dohromady prvotný návrh programového vyhlásenia vlády. Následne by rád v Národnej rade (NR) SR diskutoval o podpore preň. Uviedol to vo vyjadrení pre médiá po svojej prvej hodine otázok v parlamente.

Doplnil, že jednotliví ministri majú za úlohu zhrnúť priority svojich rezortov, krátkodobé aj nejaké dlhodobé, a následne by to dali do rozpočtu.

Ódor získal dojem, že do parlamentu mal prísť s kalkulačkou, keďže je mnoho návrhov, ktoré majú veľké ekonomické dopady. Podľa premiéra by bolo dobré, ak by neboli schvaľované návrhy, ktoré nemajú krytie v rozpočte. Pripomenul, že už teraz máme najvyššiu „sekeru" v rámci Európskej únie.

„A pridať do toho ďalšiu miliardu, tak to len zvýši tú potrebu potom konsolidovať v budúcnosti, vráti sa to ako bumerang," povedal. Nechcel konkretizovať, ktoré návrhy ho najväčšmi vyrušujú, no podotkol, že v parlamente je viacero návrhov, ktoré sú za stámilióny eur a považuje za vhodné zvážiť ich v kontexte situácie s verejnými financiami.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie