• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Novým generálnym riaditeľom Philip Morris na Slovensku sa stal Martin Medveď

Novým generálnym riaditeľom Philip Morris na Slovensku sa stal Martin Medveď

Jeho prioritou je ďalší rozvoj segmentu produktov so zníženým rizikom na slovenskom trhu, ktorý podporí napĺňanie globálnej stratégie Philip Morris International (PMI) zameranej na budovanie sveta bez cigaretového dymu.

11.9.2023 (SITA.sk) - Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Philip Morris Slovakia s.r.o. sa s účinnosťou od 1. septembra 2023 stal Martin Medveď.

Martin Medveď prichádza do Bratislavy po úspešnom pôsobení v medzinárodných štruktúrach PMI. Počas uplynulých dvanástich rokov bol členom tímov, ktoré pripravovali spoločnosť na transformáciu smerom k bezdymovým produktom a zastával vedúce pozície na dôležitých trhoch PMI vo svete. Tieto skúsenosti bude môcť teraz využiť v svojej domovskej krajine.

"Mám úprimnú radosť, že náš slovenský tím povedie práve Martin. Som presvedčená, že jeho bohaté a dlhoročné medzinárodné skúsenosti, vynikajúce výsledky, štruktúrované a strategické myslenie nám pomôže rýchlejšie naplniť našu víziu budúcnosti bez dymu. Slovensko bude mať skvelého lídra," uviedla generálna riaditeľka Philip Morris pre Česko, Slovensko a Maďarsko, Andrea Gontkovičová.

"Možnosť viesť Philip Morris na Slovensku je pre mňa veľkou poctou a zároveň záväzkom. V napĺňaní našej vízie budúcnosti bez cigaretového dymu dosahuje Slovensko mimoriadne výsledky. Teším sa na skvelý tím, s ktorým budem môcť pracovať na ďalšom rozširovaní našej ponuky vedecky podložených bezdymových produktov, ako i dôležitých služieb starostlivosti o zákazníka. Našou ambíciou musí byť oslovenie čo najširšej populácie dospelých fajčiarov, ktorí by inak pokračovali vo fajčení klasických cigariet," uviedol M. Medveď.

Martin Medveď začal svoju kariéru v PMI v roku 2010 ako manažér obchodného plánovania pre klaster Iberia, ktorý zahŕňa trhy Španielska, Portugalska, Kanárskych ostrovov a Andory. O tri roky neskôr prešiel do centrály spoločnosti v švajčiarskom Lausanne a stal sa súčasťou tímu, ktorý pripravoval región EÚ na transformáciu smerom k výrobkom bez dymu. V rokoch 2017 až 2021 viedol afiliáciu PMI v Kuvajte, kde úspešne uviedol na trh systém zahrievaného tabaku IQOS. Do Bratislavy prichádza z pozície riaditeľa pre stratégiu regiónu Južnej a juhovýchodnej Ázie, Spoločenstva nezávislých štátov, Stredného východy a Afriky (SSEA, CIS & MEA).

Stratégiou spoločnosti PMI je ústup od segmentu klasických cigariet a ich postupné nahradenie vedecky podloženými bezdymovými produktami, ktoré sú lepšou alternatívou pre dospelých fajčiarov, ktorí by inak pokračovali vo fajčení. Táto bezdymová misa úspešne napreduje aj na Slovensku. Systém zahrievaného tabaku IQOS si tu od svojho uvedenia na trh v roku 2017 získal dôveru už približne 300-tisíc dospelých užívateľov.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie