• Dnes je: Streda 27. septembra 2023 meniny má Cyprián

Novú predajňu potravín KRAJ otvorili v Stupave

Novú predajňu potravín KRAJ otvorili v Stupave

Len mesiac a pol po otvorení 30-tej predajne KRAJ v Petržalke na Nobelovom námestí, spoločnosť TERNO real estate otvára ďalšiu.

19.1.2023 (Webnoviny.sk) - 31. prevádzka potravín KRAJ sa otvára dnes, 19. januára, v Stupave na Železničnej ulici. Zákazníci v nej nájdu bežné potraviny od lokálnych dodávateľov, zdravý sortiment pre ľudí s aktívnym životným štýlom, produkty určené ľuďom s potravinovými intoleranciami a alergiami, ale aj nepotravinový sortiment základných hygienických potrieb. Otváracie hodiny novej predajne s rozlohou 435 m2 sú od pondelka do piatku od 6:30 do 20:00, cez víkend od 7:00 do 20:00. Prácu v potravinách si našlo 10 ľudí.

Pri príležitosti otvorenia novej predajne si KRAJ pre kupujúcich prichystal ochutnávku rôznych domácich produktov, ktorá potrvá od štvrtka 19. januára až do soboty 21. januára. Zákazníkom bude v týchto dňoch zároveň dostupná výpomoc pre rýchlejšiu registráciu vernostnej karty KRAJ. Tá ponúka držiteľom hneď niekoľko benefitov.

"S vernostnou kartou KRAJ môžu zákazníci získať zľavu až do výšky 10 % z ceny nákupu. Okrem toho majú možnosť využívať extra výhody v čase svojich sviatkov, akými sú meniny a narodeniny. Seniorom je automaticky aktivovaná dodatočná zľava z nákupu," uvádza Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate.

Potraviny KRAJ sa za 5 rokov pôsobenia na slovenskom trhu rozšírili aj mimo Bratislavu, a to do ďalších miest ako Trnava, Trenčín, Žilina či Nitra. To, že koncept reťazca KRAJ na Slovensku zafungoval, dokazuje aj každoročný nárast spokojných zákazníkov.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 27. september 2023

horoskopy na dnes stredu 27 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 27. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Doobeda bude fantasticky, ale neskôr vás poriadne potrápi uzavretosť a zdržanlivosť osoby, s ktorou sa dnes stretnete. Zabodujete svojou fantáziou.

Býk 21.4. - 21.5.

Okolnosti vás prinútia k tomu, aby ste sa rozhodli. Znovu získate duševnú rovnováhu. City osoby, ktorá vám nie je ľahostajná, neberte na ľahkú váhu.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Rak 22.6. - 22.7.

Vnútorný nepokoj vám dnes zabráni, aby ste sa zaoberali zložitými vecami. Porozmýšľajte, čo je dôvodom vášho znepokojenia, robte len bežné veci. Ani technická porucha sa nevylučuje.Všetky Horoskopy pre Stredu 27. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie