• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Nové Miele Experience Center v Bratislave otvorilo svoje brány

Nové Miele Experience Center v Bratislave otvorilo svoje brány

Spoločnosť Miele otvorila novú interaktívnu predajňu prémiových domácich spotrebičov Miele Experience Center (MEC) v srdci Bratislavy.

17.7.2023 (SITA.sk) - Nachádza sa na prestížnej adrese Mlynské nivy 16 v budove Twin City C. Nahrádza tak doterajšiu predajňu spotrebičov značky Miele na Plynárenskej ulici.

Nové Miele Experience Center v Bratislave ponúka návštevníkom a fanúšikom značky možnosť preskúmať a vyskúšať široké portfólio produktov výrobcu prémiových domácich spotrebičov. Cieľom novej interaktívnej predajne je nielen predstaviť nemeckú kvalitu rodinného koncernu z mesta Gütersloh, ale aj zdieľať skúsenosti a poradenstvo týkajúce sa všetkých aspektov používania produktov Miele. Kvalifikovaný personál návštevníkom ochotne poradí s výberom toho najvhodnejšieho technologického asistenta do vašej domácnosti.

Portfólio produktov, ktoré ponúka nové Miele Experience Center:

  • Produkty určené na prípravu a pečenie v pare
  • Varné dosky a prístroje Smartline
  • Odsávače pár
  • Zabudovateľné a voľne stojace umývačky riadu
  • Zabudovateľné a voľne stojace kávovary
  • Chladenie a vinotéky
  • Práčky, sušičky a žehliace prístroje
  • Vysávače
  • Čistiace prostriedky a príslušenstvo

Podujatia pre kulinárov a ďalší program

Okrem toho nový MEC ponúka návštevníkom rôzne kulinárske eventy, kde môžu pod vedením profesionálnych kuchárov rozvíjať svoju gastronomickú fantáziu. Ponuka tiež zahŕňa možnosť zakúpiť voucher na takýto kulinársky event.

Nové MEC v Bratislave je ďalším krokom v úsilí značky o zlepšenie zákazníckej skúsenosti a smeruje k tomu, aby sme verejnosti umožnili bližšie spoznať značku Miele, jej hodnoty a produktové portfólio. Veríme, že náš najnovší prírastok poskytne jedinečnú platformu pre všetkých, ktorí hľadajú nemeckú kvalitu a inovácie v oblasti domácich spotrebičov.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie