• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Nominácia Slovenska na Kaufland Cup so zmenami, tréner Ramsay ich musel urobiť tri

Nominácia Slovenska na Kaufland Cup so zmenami, tréner Ramsay ich musel urobiť tri

Z 22-člennej pôvodnej nominácie vypadli Matej Tomek, Adrián Holešinský a Michal Ivan.

11.12.2023 (SITA.sk) - Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay musel urobiť tri zmeny v pôvodnej nominácii na Vianočný Kaufland Cup v Bratislave.

Ako referuje oficiálny web Slovenského zväzu ľadového hokeja, z 22-člennej menoslovu vypadol brankár Matej Tomek, útočník Adrián Holešinský a obranca Michal Ivan. Namiesto nich trénerský štáb povolal Samuela Hlavaja, Mateja Kašlíka a Marka Stachu, ktorý by mal zažiť premiéru v seniorskom národnom drese.

Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu si Slováci zmerajú sily s Nórmi a Lotyšmi v stredu 13. decembra resp. piatok 15. decembra.

Na minulosezónnom domácom turnaji Slováci zdolali Nórov 6:0 a Lotyšov 6:1. Lídrami tímu by mali byť s 15 gólmi najlepší strelec českej extraligy Oliver Okuliar, najproduktívnejší hráč BK Mladá Boleslav Róbert Lantoši aj útočné duo Peter Cehlárik a Marek Hrivík zo švédskej najvyššej súťaže.

Nominácia Slovenska na Vianočný Kaufland Cup

  • zdroj: SZĽH

Brankári: Stanislav Škorvánek, Samuel Hlavaj

Obrancovia: Patrik Bačik, Michal Beňo, Martin Bodák, František Gajdoš, Andrej Golian, Marko Stacha, Martin Marinčin, Dávid Mudrák

Útočníci: Peter Cehlárik, Lukáš Cingel, Viliam Čacho, Matej Kašlík, Marek Hrivík, Andrej Kudrna, Patrik Lamper, Róbert Lantoši, Miroslav Mucha, Oliver Okuliar, Alex Tamáši, Peter Zuzin

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie