• Dnes je: Nedeľa 14. augusta 2022 meniny má Mojmír

Nepremeškajte obrovské zľavy: obľúbené produkty môžete mať len za 1 euro

Nepremeškajte obrovské zľavy: obľúbené produkty môžete mať len za 1 euro

Ak si od pondelka 30.

1.6.2022 (Webnoviny.sk) - Akcia Samsung Unlocked platí na celý sortiment vrátane série Galaxy S22. Pri vybraných produktoch navyše získate až 15 % ceny späť formou bodov Samsung Rewards, ktoré môžete uplatniť ako zľavu na budúci nákup na e-shope samsung.sk.

Ak si v rámci akcie Samsung Unlocked zakúpite prostredníctvom e-shopu samsung.sk napríklad skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512 GB za cenu 1 899 €, 55" Neo QLED 4K TV série QN85B (2022) za cenu 1 549 € a  americkú chladničku Side-by-Side RS67A8811B1/EF za cenu 1 095 €, nezaplatíte za celkový nákup 4 543 €, ale iba 3 449 € s tým, že americká chladnićka vás bude stáť iba jedno euro.

Získajte časť ceny späť na ďalší nákup

Takto výhodný nákup je možné pri vybraných produktoch ešte skombinovať so získaním extra Samsung Rewards bodov na budúci nákup na samsung.sk a získať tak bonus vo výške 10 – 15 % z ceny zakúpeného tovaru.

Ako Samsung Rewards body fungujú? Najprv sa musíte prihlásiť k svojmu účtu Samsung Account. Za každý nákup uskutočnený na e-shope samsung.sk sa vám po 14 dňoch od doručenia produktu automaticky pripočítajú body v hodnote bonusu. Pred ďalším nákupom sa musíte iba uistiť, že ste prihlásení do svojho účtu Samsung Account. Počas platby sa program Samsung Rewards zobrazí ako jedna z platobných metód. Rozhodnite sa, koľko bodov chcete použiť, a potvrďte. Po vykonaní platby sa zľava uplatní.

Zľavové akcie Samsung Unlocked a Samsung Rewards, keď pri nákupe troch produktov na e-shope samsung.sk získate najlacnejší len za 1 € a k vybraným produktom môžete získať bonus v podobe 10 alebo 15 % ceny pre budúci nákup na samsung.sk, prebiehajú iba od pondelka 30. mája 2022 do nedele 5. júna 2022.

Viac informácií a podrobné podmienky akcie: https://www.samsung.com/sk/offer/samsung-unlocked/

Informačný servis

Viac k téme: PR, Samsung Galaxy S22


Najčítanejšia najnovšia správa

Takto sa to robí do psej matere! Kopol si Matovič do Sulíka, ale neskôr svoj status zmazal

takto sa to robi do psej matere kopol si matovic do sulika ale neskor svoj status zmazal

Líder hnutia OĽaNO a minister financií Igor Matovič si mal na sociálnej sieti Facebook opäť potrebu kopnúť do ministra hospodárstva a predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka. Neskôr však svoj status zmazal.

„Gratulujem maďarskému ministrovi hospodárstva k tomu, že neštrajkuje a pracuje… Takto sa to robí do psej matere! Megainvestícia 5-krát väčšia ako Volvo.

Maďari idú ako rakety a my popri nich vyzeráme ako chudobní príbuzní,“ napísal Matovič v reakcii na správu, že čínska firma CATL postaví v Maďarsku továreň na výrobu batérií za 7,3 miliardy eur, ktorá by mala byť najväčšou svojho druhu v Európe.

Primitívna demagógia

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) reagovala, že Matovič naďalej škodí Slovensku. Na veľkú baterkáreň na Slovensku nemáme podľa sulíkovcov ani miesto, ani ľudí, ani energetickú kapacitu.

„Matovičovi s Kremským (šéf hospodárskeho výboru) to však neprekáža a šíria primitívnu demagógiu a znevažujú prácu všetkých okolo seba,“ uviedla SaS na sociálnej sieti Facebook.


Hlúpa urážka

Minister školstva Branislav Gröhling (SaS) pripomenul Matovičovi, že sa veľmi rád pri prezentácii kľúčovej investície Volvo postavil na tlačovku vedľa Sulíka.

„Takéto vyjadrenie ministra financií je hlúpa urážka partnerov z Volva (ďalšia v poradí po urážkach prezidentky, ministrov, občanov, učiteľov, novinárov a podobne). Mal by vedieť, že Slovensko by sa na takéhoto investora muselo pripravovať omnoho dlhšie než trvá táto vláda,“ uviedol Gröhling.

Presne pre toto by mal Matovič podľa Gröhlinga konečne odísť z vlády. „Nevie žiť bez neustáleho konfliktu, klamstiev, urážania ostatných a robí to od prvého dňa,“ kritizuje minister školstva a je zvedavý, kedy si konečne aj koaliční kolegovia uvedomia, že pri takomto správaní ministra financií sa fungovať nedá.Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie