• Dnes je: Streda 29. marca 2023 meniny má Miroslav

Nepatria podľa vás psy do postele? Po tomto zmeníte názor.

Nepatria podľa vás psy do postele? Po tomto zmeníte názor.

Ak necháte svojho obľúbeného štvornohého miláčika, aby spal s vami vo vašej posteli, existujú výhody pre vás oboch.

Tiež milujete svojho psa až tak, že ho necháte spať vo vašej posteli?

Mnohí ľudia sú toho názoru, že zviera nepatrí do postele, na ktorej spia ľudia.

Ale ak sa v noci nechcete vzdať svojho štvornohého miláčika, je tu 7 dobrých dôvodov, prečo by ste to naozaj nemali urobiť.

Útulnosť

Vaša posteľ je okamžite plyšová, ak v nej spí váš pes. Či už je to jeho rytmické dýchanie alebo jeho útulné teplo, vaša posteľ sa premení na ostrov pohodlia.

Bezpečie

Prítomnosť svojho psa podporuje pokoj, zníženie stresu a dá vám pocit bezpečia. Takže v podstate vám berie všetky starosti, ktoré vás môžu udržať v noci hore.

Relax

Terapia, kde je hlavnou úlohou prítomnosť psa, zaberá aj proti citovému zmätku ľudí. Čím viac sa budete maznať so svojím miláčikom, tým viac uvoľnenejší ostanete. Jeho pozitívny postoj sa zdá byť nákazlivý a vďaka jeho pozornosti sa cítite byť milovaný.

Teplo

Jeho našuchorené telo vám bráni v prebudení a tak v noci nebudete potrebovať teplejšiu deku, pretože máte svoje prirodzené vykurovanie už pod prikrývkou.

Láska

Jedna vec, ktorú ponúkajú psy bezpochyby je bezpodmienečná láska. Sú úžasné pre ľudí s depresiou. Psy vás nenechajú v pochybnosti, aj keď máte niekedy ťažkú ??dobu.

Ochrana

Prítomnosť vášho psa je dobrý liek, ak nemáte z niečoho dobrý pocit. Ich štekot, vynikajúci sluch a dobrý nos poslúžia aj vtedy, ak by mal nejaký cudzinec v úmysle vlámať sa k vám domov.

Šťastie

Váš pes bude najšťastnejší tvor na svete, ak mu dovolíte spať v posteli s vami. Nie je nič, čo váš pes miluje viac ako vy, a tak môže byť ešte bližšie k vám. Zvlášť keď ho nemôžete vidieť počas svojho pracovného času a chýba vám.

Takže ak necháte svojho obľúbeného štvornohého miláčika, aby spal s vami vo vašej posteli, existujú výhody pre vás oboch.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Fico a Pellegrini sú na tom v prieskume dôveryhodnosti rovnako, najmenej ľudí verí Matovičovi

fico a pellegrini su na tom v prieskume doveryhodnosti rovnako najmenej ludi veri matovicovi

29.3.2023 (SITA.sk) - Najdôveryhodnejším politikom na Slovensku zostáva prezidentka Zuzana Čaputová, dôveruje jej 43 percent Slovákov. Za ňou nasledujú Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Robert Fico (Smer-SD), ktorým zhodne dôveruje 29 percent ľudí. Ďalším v poradí je predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) s 22-percetnou dôverou a premiér Eduard Heger (Demokrati) s dôverou na úrovni 21 percent.

Najmenej dôveryhodný je Matovič

Naopak, najmenej dôveryhodným politikom je Igor Matovič (OĽaNO), ktorému nedôveruje 80 percent populácie Slovenska. Vyplýva to z prieskumu, ktorý uskutočnila agentúra Median.sk od 1. februára do 5. marca na vzorke 1 006 respondentov starších ako 18 rokov.


Dôveru prezidentke Čaputovej deklarujú ľudia bez ohľadu na vek. Mierne častejšie jej nedôverujú ľudia vo veku 50-69 rokov. Dôveru jej častejšie deklarujú obyvatelia Bratislavského, ale aj Prešovského a Košického kraja. Výrazne menej často jej dôverujú obyvatelia Žilinského a Nitrianskeho kraja.

Dôveru Čaputovej deklarujú najmä voliči strán Progresívne Slovensko, Za ľudí, SaS, ale čiastočne aj KDH, Sme rodina alebo OĽaNO.

Kto najviac dôveruje Ficovi a Pellegrinimu?

Predsedovi strany Smer-SD Ficovi dôverujú ľudia vo veku 50 a viac rokov a najmä obyvatelia Prešovského a Žilinského kraja. Naopak, nedôveru mu deklarujú obyvatelia Bratislavského alebo Banskobystrického kraja. Dôveru má najmä u voličov strany Smer-SD, ale aj Hlas-SD a Republika.

Súčasnému premiérovi Hegerovi deklarujú dôveru obyvatelia bez ohľadu na vek. Dôveru mu deklarujú najmä obyvatelia Trnavského, Prešovského a Košického kraja. Z hľadiska podpory politických strán mu deklarujú dôveru voliči strán OĽaNO, KDH a PS, čiastočne aj voliči SaS, Za ľudí a Sme rodina.


Bývalému premiérovi a lídrovi strany Hlas-SD Pellegrinimu mierne častejšie dôverujú ľudia vo veku 50-69 rokov a najmä obyvatelia Prešovského kraja. Nedôveru mu deklarujú častejšie obyvatelia Trnavského kraja. Z hľadiska podpory strán mu dôverujú voliči strán Hlas-SD, Smer-SD, Za ľudí alebo Sme rodina.


Počasie