• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Neotvára oči a vraj nemá chuť žiť. Zdravotný brat musel Jiřímu Krampolovi zavolať sanitku

Neotvára oči a vraj nemá chuť žiť. Zdravotný brat musel Jiřímu Krampolovi zavolať sanitku

Českému hercovi Jiřímu Krampolovi musel zdravotný brat zavolať záchranku.

Českého herca Jiřího Krampola v posledných rokoch trápia rôzne zdravotné problémy. Vlani a aj predminulý rok strávil advent v nemocnici a ako píše TV Joj na svojej stránke Noviny.sk, zrejme ani v tomto roku to nebude inak.

Jeho opatrovník musel 85-ročnému hercovi zavolať záchranku. Ťažko sa mu dýcha, zavodňuje sa mu organizmus a údajne nemá chuť žiť.

„Jirka je doma, nie je mu dobre. Teraz som volal záchranku s doktorom, pretože je na tom tri dni zle, je celý spuchnutý. Uvidíme, keď príde lekár,“ uviedol zdravotný brat Honza z nemocnice Na Františku pre portál ŽivotvČesku.cz.

Zároveň dodal, že Jiří Krampol neotvára oči a chce zomrieť. „Nemôžem s ním byť celú noc a tŕpnuť strachom,“ ozrejmil Honza.


Honzu dobre pozná Zuzana Bubílková, ktorá je Krampolova kolegyňa a tiež blízka kamarátka. „Honza je zdravotný brat, on sa o neho stará a vždy mu zavolá sanitku, keď je to potrebné,“ potvrdila dôležité poslanie zdravotného brata.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie