• Dnes je: Utorok 22. júna 2021 meniny má Paulína

Neoprávnené očkovanie má dohru, Cibulková prijala ponuku ministerstva

Neoprávnené očkovanie má dohru, Cibulková prijala ponuku ministerstva

So žiadosťou už mala kontaktovať ministerstvo zdravotníctva.

Bývalá tenistka Dominika Cibulková sa po prasknutí škandálu s covid vakcínou na sociálnych sieťach odmlčala. Po vyjadrení, ktorým sa snažila vysvetliť celú situáciu, o nej už nebolo počuť.

Cibulkovú a jej manžela Michala Navaru zaočkovali v bratislavskej nemocnici na Kramároch. Jej počin vyvolal búrlivé reakcie nielen medzi obyčajnými Slovákmi, ale aj kolegami zo šoubiznisu.

Chcem sa touto cestou ešte raz ospravedlniť za to, že sme spolu s manželom boli neoprávnene zaočkovaní vakcínou proti Covidu.

Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc.


Chcem využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva, aby som ako dobrovoľníčka pomohla v prvej línii a v tejto veci som už MZ kontaktovala, ohlásila bývalá tenistka odhodlanie nastúpiť do prvej línie k vyčerpaným zdravotníkom.

Na svoju obranu po dohadoch o jej príspevkoch do verejného zdravotného poistenie napísala, že do dnes na Slovensku odviedla do zdravotnej poisťovne takmer 56-tisíc eur.


Svoj trvalý pobyt v Dubaji začiatkom minulého roka zrušila a má ho opäť na Slovensku.


Chcem sa touto cestou ešte raz ospravedlniť za to, že sme spolu s manželom boli neoprávnene zaočkovaní vakcínou proti Covidu. Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc. Chcem využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva, aby som ako dobrovoľníčka pomohla v prvej línii a v tejto veci som už MZ kontaktovala.

Zároveň sa chcem vyjadriť k informáciám, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach (a niektorých médiach) a týkajú sa môjho platenia odvodov do zdravotnej poisťovne. Od roku 2009 do dnešného dňa som na zdravotných odvodoch na Slovensku zaplatila 55 966,58 EUR. Odhlásená zo zdravotnej poisťovne som bola dva roky, od 27.12.2017 do 19.2.2020 z dôvodu dočasného domicilu v Dubaji. Od 19.2. 2020 som opäť riadne prihlásená a odvody naďalej platím. Dominika Cibulkova


Zdroj: Facebook Dominika Cibulkova

Kusá: Cibulková by ani ako oficiálny propagátor očkovacej kampani nepomohla. Verejnosť to vníma ako papalášstvo

Cibulková sa dala prednostne zaočkovať proti koronavírusu. Nechala som sa voviesť do omylu, píše na Facebooku

Verejnosť lynčuje Cibulkovú za prednostné očkovanie. V systéme je chyba, nikto si ju však nepripúšťa

KORONAVÍRUS: Škandál Dominiky Cibulkovej rieši už aj Matovič


Počasie