• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Nemocnica Rázsochy je o dva kroky bližšie k realizácii, ministerstvo prevzalo ďalšiu projektovú dokumentáciu

Nemocnica Rázsochy je o dva kroky bližšie k realizácii, ministerstvo prevzalo ďalšiu projektovú dokumentáciu

Nemocnica Rázsochy je o dva kroky bližšie k realizácii, ministerstvo prevzalo ďalšiu projektovú dokumentáciu

Projekt novej univerzitnej nemocnice na Rázsochách je o dva kroky bližšie k realizácii. Ministerstvo zdravotníctva SR k výstavbe novej univerzitnej nemocnice prevzalo ďalšie dva stupne projektovej dokumentácie. Informoval o tom rezort zdravotníctva.

Pokračovanie projektových prác

Národný projekt výstavby novej Univerzitnej nemocnice Bratislave v lokalite Rázsochy tak napreduje. Odovzdanie dvoch stupňov projektovej dokumentácie vytvorilo predpoklad pre pokračovanie projektových prác v podrobnejšej rovine.

Pre zhotoviteľa projektovej dokumentácie, združenie Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. a CED consulting, s.r.o., tento krok zároveň predstavuje odsúhlasenie doteraz naprojektovaných a odovzdaných častí projektovej dokumentácie v definovanom rozsahu.

Splnené míľniky

Ministerstvo zdravotníctva zároveň združeniu po predložení faktúr uhradí za obidva splnené míľniky sumu vo výške 3,3 milióna eur.. „Ministerstvo zdravotníctva v súvislosti s projektom výstavby novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave v lokalite Rázsochy prijalo všetky potrebné opatrenia tak, aby boli splnené všetky zmluvné povinnosti a záväzky, a aby projektové práce pokračovali ďalej,” uzavrel rezort.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie