• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Nemecko poskytne Ukrajine desiatky striel pre systémy protivzdušnej obrany Patriot

Nemecko poskytne Ukrajine desiatky striel pre systémy protivzdušnej obrany Patriot

Ide o veľmi dôležitý krok, najmä v tejto konkrétnej fáze vojny, hovorí nemecký minister obrany Pistorius.

16.6.2023 (SITA.sk) - Nemecko bezodkladne poskytne Ukrajine ďalších 64 riadených striel pre systémy protivzdušnej obrany Patriot. Uviedol to nemecký minister obrany Boris Pistorius pre televízny spravodajský kanál ntv.

Je to „veľmi dôležitý znak udržateľnej podpory úspešnej snahy ukrajinských ozbrojených síl s cieľom zabezpečiť protivzdušnú obranu, hlavne teraz, v tejto konkrétnej fáze vojny," povedal Pistorius. Riadené strely Nemecko Ukrajine dodá okamžite. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj prvého júna pri príchode na samit Európskeho politického spoločenstva v Moldavsku vyzval na vytvorenie „koalície pre Patriot".

Americký vojensko-priemyselný konglomerát Raytheon Technologies, ktorý je výrobcom systému protivzdušnej obrany Patriot, plánuje výrazne zvýšiť produkciu a dodať Ukrajine ďalšie systémy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie