• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Nebol to náhodou zákon mafiána Kaliňáka, narušil Matovič tlačovku Smeru a padli aj vulgarizmy (video)

Nebol to náhodou zákon mafiána Kaliňáka, narušil Matovič tlačovku Smeru a padli aj vulgarizmy (video)

Na tlačovke Smeru bolo veselo.

13.9.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič narušil stredajšiu tlačovú konferenciu strany Smer-SD k uzatvoreniu hraníc a migrantom.

Na miesto pred úrad vlády doviezol auto s ampliónmi a smerákom vyčítal, že zaviedli tlačivá na legalizovanie dočasného pobytu nelegálnych migrantov.

„Nebol to náhodou zákon mafiána Kaliňáka, ktorým ste povolili, aby mohli takýmto spôsobom mohli ísť cudzinci na Slovensko," obul sa do smerákov líder hnutia OĽaNO.

Matovič pripomenul smerákom dátum 13. marec 2018, kedy sa zákon schválil. „Vy si naozaj myslíte, že vaši voliči seno žerú, vy si naozaj myslíte, že vaši voliči nevedia napočítať do dvoch, vy ste schválili papierik, vďaka ktorému utečenci na Slovensko chodia," povedal Matovič.

Členovia strany Smer-SD sa snažili jeho vystúpenie prekaziť, pričom došlo aj k fyzickým potýčkam. Matovič tiež  členov Smeru opakovane označil za mafiánov a bastardov a uviedol, že sú zodpovední za smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ako aj za problémy s nelegálnou migráciou.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie