• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Návrat slovenského reprezentanta Bénesa sa odkladá, po zranení ešte nezačal trénovať s loptou

Návrat slovenského reprezentanta Bénesa sa odkladá, po zranení ešte nezačal trénovať s loptou

Slovenský reprezentant László Bénes absentuje na trávnikoch od septembra pre zranenie piatej metatarzálnej kostičky ľavého priehlavku.

BRATISLAVA 18. decembra (WebNoviny.sk) - Návrat slovenského futbalového reprezentanta v službách nemeckej bundesligovej Borussie Mönchengladbach Lászlóa Bénesa do kolotoča súťažných zápasov sa odkladá, zrejme minimálne o dva mesiace.


Dvadsaťročný stredopoliar absentuje na trávnikoch od septembra pre zranenie piatej metatarzálnej kostičky ľavého priehlavku a následnú operáciu. Pôvodná prognóza hovorila o trojmesačnej pauze. "Ešte som nezačal trénovať s loptou. Problémy už nemám, noha je v poriadku, len sa na to ešte jednoducho necítim," povedal Bénes pre denník Šport.

"Rehabilitácia ide super, som spokojný, ale na návrat to ešte nie je. S výnimkou stredy mám každý deň dva tréningy a keď si toho naložím veľa, cítim, že noha je unavená. Ak bude všetko dobré a noha ma nebude bolieť - čo by som musel riešiť s lekármi - tak koncom januára by som sa mohol vrátiť do plného tréningu. S tým, že v polovici februára by som mohol byť pripravený zasiahnuť do zápasu," doplnil pre Šport dunajskostredský rodák Bénes.

 

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie