• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

NATO je pripravené brániť sa proti Bielorusku a Rusku, dostali jasný odkaz

NATO je pripravené brániť sa proti Bielorusku a Rusku, dostali jasný odkaz

Udalosti týkajúce sa vzbury ruskej žoldnierskej Wagnerovej skupiny sú „vnútornou záležitosťou Ruska“.

28.6.2023 (SITA.sk) - Moskva a Minsk dostali jasný odkaz, že „NATO je tu na ochranu každého spojenca, každého centimetra územia NATO“. V utorok sa tak vyjadril generálny tajomník Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO) Jens Stoltenberg na spoločnej tlačovej konferencii v Haagu s lídrami siedmich členských krajín NATO. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

Šéf NATO ďalej uviedol, že aliancia je pripravená brániť svojich členov pred Bieloruskom a Ruskom a dodal, že udalosti týkajúce sa vzbury ruskej žoldnierskej Wagnerovej skupiny sú „vnútornou záležitosťou Ruska“.

Na otázku novinárov o prípadných bezpečnostných problémoch, ktoré by mohli nastať v súvislosti s presunom šéfa wagnerovcov Jevgenija Prigožina a jeho jednotiek do Bieloruska, všetci predstavitelia skonštatovali, že je ešte príliš skoro na definitívne hodnotenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.



Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023




Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie