• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Národniari vyzývajú Čaputovú, aby úradnícka vláda bola vládou odborníkov a nie progresívcov

Národniari vyzývajú Čaputovú, aby úradnícka vláda bola vládou odborníkov a nie progresívcov

Národniari to uviedli v súvislosti so zatknutím bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara.

11.8.2023 (SITA.sk) - Slovenská národná strana (SNS) vyzvala prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby podnikla kroky k tomu, že úradnícka vláda Ľudovíta Ódora bude vládou odborníkov a nie vládou hnutia Progresívne Slovensko.

Národniari to uviedli v súvislosti so zatknutím bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktoré zároveň nazvali bezprecedentným zásahom do predvolebného boja. „Nikdy v histórii Slovenska sa nestalo, aby človek z vedúcich miest kandidátnej listiny bol demonštratívne zatknutý," tvrdí SNS.

Ako ďalej v tlačovej správe informovala riaditeľka kancelárie predsedu a kandidátka za národniarov pod číslom jedenásť Zuzana Škopcová, prezidentka Čaputová podľa SNS porušuje ústavu, pretože tá jej umožňuje zostaviť len vládu odborníkov. Ak však Ódorova vláda preukazuje politickú príslušnosť, prezidentka je podľa národniarov povinná odobrať Ódorovi poverenie.

„Prezidentka klame občanov, ak tvrdí, že zostavila vládu odborníkov. Najlepším príkladom je menovanie štátneho tajomníka na ministerstve vnútra, člena Progresívneho Slovenska Martina Královiča a nočného primátora Bratislavy," uviedla SNS. Národniari tvrdia, že spomínaným zásahom polície je narušený priebeh parlamentných volieb.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie