• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

NAKA zasahovala u šéfa SIS, zadržaných malo byť aj niekoľko členov tímu Oblúk

NAKA zasahovala u šéfa SIS, zadržaných malo byť aj niekoľko členov tímu Oblúk

Zásah NAKA u šéfa slovenských tajných.

17.8.2023 (SITA.sk) - U riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) Michala Aláča vo štvrtok zasahovali policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA).

Informuje o tom portál pluska.sk s tým, že zadržaných malo byť aj niekoľko členov tímu Oblúk.

Ako priblížil spomínaný web, členovia tohto tímu vyšetrovali údajnú trestnú činnosť elitných príslušníkov NAKA združených okolo vyšetrovateľov Jána Čurillu.

V piatok 11. augusta si NAKA v rámci akcie Ezechiel 7 prišla aj po bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktorý kandiduje v nadchádzajúcich predčasných parlamentných voľbách z deviateho miesta za Smer-SD. Zadržali aj expolicajta Romana Stahla, ktorý viedol napríklad vyšetrovací tím Novinár.

Gašpar bol po zadržaní prepustený v nedeľu 13. augusta, keďže službukonajúci prokurátor sa nestotožnil s návrhom vyšetrovateľa na väzobné stíhanie obvineného. Romana Stahla zase v ten istý deň do väzby nevzal sudca Špecializovaného trestného súdu. Voči rozhodnutiu podal prokurátor sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať Najvyšší súd SR.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie