• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

NAKA zadržala viaceré osoby podozrivé zo zneužívania eurofondov, fungovať mali ako organizovaná skupina

NAKA zadržala viaceré osoby podozrivé zo zneužívania eurofondov, fungovať mali ako organizovaná skupina

V ranných hodinách podnikla NAKA akciu s krycím názvom Karpat, zadržali niekoľko osôb.

19.7.2023 (SITA.sk) - Národná kriminálna agentúra v stredu podnikla akciu s krycím názvom „Karpat“, v rámci ktorej v ranných hodinách na viacerých miestach Západoslovenského kraja zadržali niekoľko osôb.

Ako informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová, zadržaní sú podozriví, že ako organizovaná skupina v období rokov 2016 až 2019 vo veľkom rozsahu zneužívali finančné prostriedky z fondov Európskej únie vyplácaných v rámci programu v pôsobnosti Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a štátneho rozpočtu.

Aj v týchto chvíľach prebiehajú úkony trestného konania, preto zatiaľ nie je možné k prípadu poskytnúť podrobnejšie informácie. Urobíme tak hneď, ako to procesná situácia dovolí,“ uviedla hovorkyňa.

Viac k téme: Čerpanie eurofondov, policajná hovorkyňa, Trestná činnosť, Zadržanie, Zneužívanie štátnych peňazí
Zdroj: SITA.sk - NAKA zadržala viaceré osoby podozrivé zo zneužívania eurofondov, fungovať mali ako organizovaná skupina

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie