• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Najviac skalných voličov má Smer-SD. Nasledujú Hlas-SD, Republika a KDH

Najviac skalných voličov má Smer-SD. Nasledujú Hlas-SD, Republika a KDH

Len 23 percent respondentov uviedlo, že svoje rozhodnutie ešte môžu zmeniť.

18.6.2023 (SITA.sk) - Sedemdesiatsedem percent voličov plánuje 30. septembra v predčasných parlamentných voľbách voliť ten istý politický subjekt, ktorí by volili dnes.

Dominuje Smer-SD

Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre TV Markíza, ktorý bol prezentovaný v relácii Na telo s Michalom Kovačičom. Prieskum bol realizovaný v dňoch 24. až 31. mája na vzorke 1012 respondentov.

Ostatných 23 percent respondentov uviedlo, že svoje rozhodnutie ešte môžu zmeniť. Najviac „skalných" voličov má podľa prieskumu strana Smer-sociálna demokracia (Smer-SD), a to 90 percent.

Nasleduje Hlas-SD, ktorý určite plánuje v parlamentných voľbách voliť 84 percent respondentov, ktorí by ich volili i dnes. Na treťom mieste sa s 83 percentami umiestnilo hnutie Republika.

Sme rodina je až po OĽaNO

To, že 30. septembra bude určite hlasovať za Kresťanskodemokratické hnutie, uviedlo 82 percent jeho súčasného elektorátu.

Vo voľbách plánujú naisto podporiť hnutie OĽaNO a priatelia necelé tri štvrtiny jeho súčasného voličstva. Nasledujú hnutie Progresívne Slovensko a strana Sloboda a Solidarita, ktoré majú zhodne po 69 percent „skalných" voličov.

Hnutie Sme rodina by v predčasných parlamentných voľbách naisto volilo 58 percent voličov, ktorí by ich volili i dnes.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie