• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Najväčšou hrozbou by bolo, ak by Putin vyhral vojnu na Ukrajine, skonštatoval Stoltenberg

Najväčšou hrozbou by bolo, ak by Putin vyhral vojnu na Ukrajine, skonštatoval Stoltenberg

Podľa Jensa Stoltenberga je dôležité, aby spojenci NATO podporovali Ukrajinu.

12.7.2023 (SITA.sk) - „Najväčšou hrozbou“ by bolo, ak by ruský prezident Vladimir Putin vyhral vojnu na Ukrajine. Počas spoločnej tlačovej konferencie s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským sa tak vyjadril generálny tajomník Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO) Jens Stoltenberg. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

„V Európe je plnohodnotná vojna a pre spojencov NATO neexistuje možnosť bez rizík, ale najväčším rizikom je, ak prezident Putin zvíťazí,“ skonštatoval Stoltenberg počas druhého dňa summitu NATO v litovskom Vilniuse.

Práve preto je podľa neho dôležité, aby spojenci NATO podporovali Ukrajinu. „Ak zvíťazí prezident Putin, bude to pre Ukrajinu tragédia, ale bude to nebezpečné aj pre nás, urobí nás to zraniteľnejšími,“ poznamenal.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie