• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Najdôveryhodnejší na Slovensku. F&F a Tesco Online nákupy opätovne uspeli medzi zákazníkmi

Najdôveryhodnejší na Slovensku. F&F a Tesco Online nákupy opätovne uspeli medzi zákazníkmi

Zákazníci na Slovensku dôverujú Tescu a radi nakupujú v jeho prevádzkach.

1.12.2023 (SITA.sk) - Zákazníci na Slovensku dôverujú Tescu a radi nakupujú v jeho prevádzkach. Rovnako tak využívajú obľúbenú službu Tesco Online nákupy. Potvrdzujú to výsledky 8. ročníka marketingového programu Dôveryhodné značky, v ktorom spotrebitelia hodnotili najsilnejšie značky. Najväčšiu dôveru Tesco získalo v kategóriách e-shopy s potravinami a predajcovia odevov so značkou F&F.

Marketingový program Dôveryhodné značky v spolupráci s agentúrou NIQ už tradične zisťoval, ku ktorým značkám majú slovenskí spotrebitelia najlepší vzťah a ktoré sú v ich očiach považované za tie najdôveryhodnejšie. Víťazné značky vyplynuli z rozsiahleho prieskumu na vzorke 2 000 slovenských spotrebiteľov.

"Veľmi si vážime dôveru, ktorú každý deň do našich výrobkov a služieb vkladajú naši zákazníci. Sme veľmi radi, že naše Tesco Online nákupy sú u zákazníkov jednotkou pri nákupe potravín cez internet a čoraz viac tejto službe dôverujú. Je to pre nás potvrdením našej každodennej snahy prinášať zákazníkom vždy niečo navyše. Teší nás, že módna značka F&F si na Slovensku našla svojich verných fanúšikov, čo potvrdzuje víťazstvo v kategórii predajcovia odevov už štvrtýkrát," hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

Tesco na Slovensku vyhralo v nasledujúcich kategóriách programu Dôveryhodné značky:

  • e-shopy s potravinami so službou Tesco Online nákupy,
  • výhru v kategórii predajcovia odevov získala značka F&F od Tesca.

Rast obľúbenosti Tesco Online nákupov ide ruka v ruke s nárastom dostupnosti tejto služby, ktorú aktuálne môže využívať viac ako 3,4 milióna zákazníkov naprieč celým Slovenskom. Prostredníctvom tejto služby si kupujúci vyberajú z tisícov kvalitných produktov za rovnaké ceny ako v kamenných obchodoch Tesco aj s výraznými zľavami s vernostným programom Clubcard. Členovia Tesco Online Clubu navyše môžu využívať doručenie nákupu bez poplatkov a množstvo ďalších výhod.

Značka F&F, ktorá vyhrala v kategórii predajcovia odevov už štvrtýkrát, ponúka slovenským zákazníkom najnovšie módne trendy mužskej, dámskej i detskej módy už viac ako 15 rokov. Patrí medzi obľúbené módne značky a Slováci ju radi vyhľadávajú najmä pre pestrú paletu výrobkov za dostupné ceny. V roku 2021 značka F&F predstavila novú kolekciu Made Mindfully vyrobenú zodpovedným spôsobom s ohľadom na ochranu životného prostredia a vzácnych zdrojov našej planéty. Symbol Made Mindfully označuje, že spôsob výroby, pestovania alebo produkcie materiálov, ktoré F&F používa vo svojich výrobkoch, má pozitívnejší vplyv na životné prostredie v porovnaní s bežnou produkciou oblečenia.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie