• Dnes je: Štvrtok 20. januára 2022 meniny má Dalibor

Najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku. Remišová vyzýva ľudí, aby ostali doma

Najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku. Remišová vyzýva ľudí, aby ostali doma

Vicepremiérka Remišová vyzvala ľudí, aby sa dali zaočkovať proti ochoreniu COVID-19.

20.6.2021 (Webnoviny.sk) - Dovolenka na Slovensku je najlepšia možnosť, ako stráviť leto v zdraví a bezpečí. Myslí si to vicepremiérka a ministerka investícií Veronika Remišová, ktorá aj prostredníctvom sociálnych sietí vyzvala ľudí, aby prázdninovali radšej doma, kde menej hrozia novšie mutácie koronavírusu.

Viac o téme: Koronavírus

Osobne chápe ľudí, ktorí si plánujú letné dovolenky, lebo po náročných mesiacoch boja s koronavírusom si potrebujú vydýchnuť, nabrať sily, užiť si slobody, radosti s rodinou a s kamarátmi. Je však presvedčená, že aktuálne najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku.

„Máme tu toľko krás, ktoré môžeme objavovať. Hory, hrady, doliny, historické mestá, sakrálne pamiatky. Dovolenkou doma pomôžeme aj ľuďom pracujúcim v cestovnou ruchu, malým podnikateľom, rodinným penziónom a celkovo slovenskej ekonomike," zdôraznila vicepremiérka Remišová, ktorá zároveň vyzvala ľudí, aby sa dali zaočkovať proti ochoreniu COVID-19.

„Čím viac nás bude zaočkovaných, tým menšia bude šanca, že nás znovu zloží tretia vlna. Buďme zodpovední a nedajme si pandémiou zobrať slobodu," dodala Veronika Remišová.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie