• Dnes je: Piatok 23. apríla 2021 meniny má Vojtech

Naď: Ak bývalí premiéri „burcujú“ ľudí, aby nedodržiavali zákon, tak sa veľmi boja

Naď: Ak bývalí premiéri „burcujú“ ľudí, aby nedodržiavali zákon, tak sa veľmi boja

Ak ľudia nesúhlasia s vládnutím Igora Matoviča (OĽaNO), mali by 17. novembra prísť a vysloviť svoj názor

To, že sa predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico pridáva k plánovanému protestu, považuje minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) za absolútne nezodpovedné. Uviedol to po rokovaní vlády. Ak bývalí premiéri „burcujú“ ľudí, aby nedodržiavali zákon, tak to podľa Naďa znamená, že sa veľmi boja.

V utorok 17. novembra sa má v Bratislave konať ďalší protest proti obmedzeniam súvisiacim s koronavírusom. Podľa organizátorov, ktorí o tom informujú na sociálnej sieti, sa má začať o 15:00 na bratislavskej Hlavnej stanici. Účasť na proteste potvrdili aj predstavitelia opozičnej strany Smer-SD.

„Ak ľudia nesúhlasia s vládnutím Igora Matoviča (OĽaNO), mali by 17. novembra prísť a vysloviť svoj názor,“ uviedli predstavitelia Smeru vo videu zverejnenom na sociálnej sieti.


Po provom proteste tohto typu, ktorý sa konal pred Úradom vlády SR 17. októbra, polícia obvinila z obzvlášť závažného zločinu útoku na verejného činiteľa, spáchaného počas núdzového stavu, 31-ročného občana ČR Pavla R. a 31-ročného Martina J. z okresu Poprad. Obvinený občan ČR je momentálne stíhaný väzobne.Polícia je takticky pripravená na protest. Minister Mikulec vyzýva ľudí, aby „mali rozum“


Obchodná komora a Klub 500 sú za návrat života na Slovensku do normálu, chcú sa stretnúť s Matovičom

Matovič stráca pôdu pod nohami a zatýkanie nominantov Smeru mu nepomôže, tvrdí politológ

Mikulec varuje pred účasťou na proteste v Bratislave. Mnoho ľudí nechce vyjadriť názor, ale pobiť sa (video)

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie