• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Na žabomyšie vojny máme podľa Rašiho čas, na kauzu Remišovej časopisu sa však pozrie

Na žabomyšie vojny máme podľa Rašiho čas, na kauzu Remišovej časopisu sa však pozrie

Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši a bývalá ministerka Veronika Remišová.

Kauzu týkajúcu sa vládneho systému zabezpečujúceho ochranu komunikácie pomocou systému NASES neplánuje minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši zapadnúť prachom.

V súčasnosti sa však minister sústredí na schválenie vládneho programu. „Na tieto žabomyšie vojny máme čas, ale určite to nenecháme tak,“ povedal pre agentúru SITA minister Raši s tým, že jeho ministerstvo sa bude venovať aj kauze časopisu jeho predchodkyne Veroniky Remišovej.

Pred vyše troma rokmi sa pri kontrole siete Govnet, ktorá spája všetky štátne inštitúcie, mali nájsť podozrivé skrinky.

Vtedajšia vláda na čele s premiérom Igorom Matovičom a vtedajšou ministerkou investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronikou Remišovou hovorili o možnom nelegálnom odpočúvaní a obrovskom škandále. Opozícia tvrdila, že išlo o ochranu hackerov.

Prioritou podľa ministra Rašiho bude pre neho okrem iného rozvoj najzaostalejších regiónov. „To bude naša kľúčová agenda,“ konštatoval Raši s tým, že prvé výjazdové rokovania vlády budú v trenčianskom a vo vranovskom regióne.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 2. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 2 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.

Býk 21.4. - 21.5.

Pocit šťastia a pohody pramení z hĺbky vašej duše. Môže to byť spojené s lepším pracovným zaradením alebo zmenou náplne práce, ktorá vás uspokojuje.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri pozornom sledovaní situácie zisťujete, že sa nezaobídete bez toho, aby ste vykonali isté zmeny. Skôr, ako čosi podniknete, nechajte si urobiť rozpočet, aby ste nepreplácali.

Rak 22.6. - 22.7.

Opätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili.Všetky Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie