• Dnes je: Štvrtok 19. júla 2018 meniny má Dušana

Na post trénera HC Košice je šesť až sedem kandidátov, v klube uvažujú aj o posilách

Na post trénera HC Košice je šesť až sedem kandidátov, v klube uvažujú aj o posilách

Úlohou nového kouča HC Košice bude čo najviac „vytiahnuť“ maximum z kádra.

KOŠICE 3. decembra (WebNoviny.sk) - Trénerská dvojica Marcel Šimurda - Peter Bartoš, ktorá povedie hokejový tím HC Košice, je dočasné riešenie, vedenie klubu ju chce doplniť trénerom, ktorého bude vyberať zo 6-7 kandidátov.


"V utorok na mimoriadnej správnej rade sme sa rozhodli, že ukončíme trénerskú spoluprácu s dvojicou Milan Jančuška, Jerguš Bača. Hlavným dôvodom sú neuspokojivé výkony a prejav nášho mužstva, ako aj jeho postavenie v tabuľke. Tie jednoznačne nezodpovedajú ambíciám klubu ani schopnostiam hráčov. Novú trénerskú dvojicu, ktorá povedie tím, tvoria Marcel Šimurda ako hlavný tréner a Peter Bartoš v úlohe asistenta. Musím zdôrazniť, že je to dočasné riešenie. Vedenie aktívne pracuje na tom, aby sme túto dvojicu doplnili ďalším trénerom, a to v čo najbližšom čase," povedal prezident klubu Július Lang. na stredajšej mimoriadnej tlačovej konferencii účastníka Tipsport ligy.

Podľa manažmentu klubu ešte nie sú rozbehnuté rokovania s kandidátom na nového trénera, zatiaľ urobili medzikrok, keď siahli do interných zdrojov. Mená už majú na stole - je ich 6-7. Úlohou nového kouča bude čo najviac "vytiahnuť" maximum z kádra. V klube uvažujú aj o možných posilách a zmeny v kádri nevylučujú.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie