• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Na Moskvu a Kurskú oblasť zaútočili ukrajinské bezpilotné lietadlá

Na Moskvu a Kurskú oblasť zaútočili ukrajinské bezpilotné lietadlá

V Moskve museli v dôsledku útoku bezpilotných lietadiel opäť pozastaviť prevádzku tamojších letísk.

1.9.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské bezpilotné lietadlá opäť zaútočili na ruskú metropolu Moskva a Kurskú oblasť hraničiacu z Ukrajinou. Referuje o tom spravodajský web CNN s odvolaním sa na ruských predstaviteľov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Moskovský starosta Sergej Sobianin uviedol, že protivzdušná obrana zostrelila v noci na piatok bezpilotné lietadlo blížiace sa k hlavnému mestu Ruska. Podľa neho neboli hlásené žiadne obete ani škody.

Medzitým v Kurskej oblasti v piatok v skorých ranných hodinách ukrajinské bezpilotné lietadlo zaútočilo na mesto Kurčatov. Podľa gubernátora oblasti Romana Starovojta dron zasiahol neobytnú budovu a poškodil jej fasádu.

V piatok ráno boli dočasne obmedzené lety z letísk Vnukovo, Domodedovo a Žukovskij, pričom 14 lietadiel museli presmerovať na iné letiská.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie