• Dnes je: Streda 20. októbra 2021 meniny má Vendelín

Na košickom turnaji Eastern Cup budú vítaní iba zaočkovaní fanúšikovia, testovaní majú vstup zakázaný

Na košickom turnaji Eastern Cup budú vítaní iba zaočkovaní fanúšikovia, testovaní majú vstup zakázaný

V košickej Crow Aréne nastúpia "oceliari" postupne proti slovinskej Ľubľane, maďarskému Miškovcu a Slovanu Bratislava.

17.8.2021 (Webnoviny.sk) - Na košické stretnutia hokejového turnaja Eastern Cup (19. - 22. augusta) sa dostanú iba zaočkovaní fanúšikovia. Ako informuje vedenie HC Košice, takéto rozhodnutie organizátorom umožní využiť celú kapacitu Crow Arény, v ktorej "oceliari" nastúpia postupne proti slovinskej Ľubľane, maďarskému Miškovcu a Slovanu Bratislava. V rovnakom dejisku sa uskutoční súboj maďarského a slovinského účastníka podujatia.

"V prípade alternatívy s vpúštaním fanúšikov aj s testami by to bolo len 200 divákov," informovali Košičania. Mesto Košice sa v súvislosti pandémiou koronavírusu aktuálne nachádza oranžovej zóne.

"V prípade nepreukázania sa požadovaným potvrdením majiteľ vstupenky nebude mať umožnený vstup na podujatie a nemá nárok na vrátenie ceny za vstupenku," uvádza sa na webe HC Košice.

Druhým dejiskom podujatia sú Michalovce, kde miestny extraligista nastúpi proti Slovanu Bratislava, rakúskemu Klagenfurtu a Miškovcu. Na Zemplíne sa uskutoční aj zápas medzi Slovanom a Klagenfurtom a duel Ľubľany s Klagenfurtom. Michalovčania ešte nezverejnili, akú formu organizácie súbojov si zvolili na základe zaradenia do zelenej zóny COVID automatu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie