• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Muž z Aljašky neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie kamerou GoPro, jeho telo stále hľadajú

Muž z Aljašky neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie kamerou GoPro, jeho telo stále hľadajú

43-ročný Paul Rodriguez spadol do vody, našli jeho prilbu s pripevnenou kamerou.

19.7.2023 (SITA.sk) - Muž z Aljašky pomocou kamery GoPro namontovanej na prilbe neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie v ľadovcovom jazere. Úrady, ktoré kameru našli, však zatiaľ nenašli jeho telo, uviedli v utorok.

Našli jeho prilbu

Pátracie tímy budú podľa aljašských štátnych policajtov v jazere Mendenhall pokračovať v pátraní po tele 43-ročného Paula Rodrigueza Jr. z Juneau.

Prilba s pripevnenou kamerou, o ktorej sa potvrdilo, že patrila Rodriguezovi, nahrávala 11. júla, keď sa jeho kajak prevrátil a on spadol do vody.

Stratil sa v rekreačnej oblasti

Polícia v Juneau v pondelok uviedla, že Rodriguez sa pravdepodobne stratil 11. júla niekde v blízkosti rekreačnej oblasti Mendenhall Glacier. Polícia dostala v nedeľu správu od zamestnancov Lesnej správy, že v rekreačnej oblasti je od 11. júla zaparkované vozidlo, o ktorom zistila, že je registrované na Rodrigueza.

Prilbu podľa policajtov našli na brehu jazera a v pondelok ju odovzdali polícii. Opustený kajak, podobný Rodriguezovmu, našli na jazere ešte 11. júla.

Viac k téme: Kamera, Pátranie, Utopenie, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - Muž z Aljašky neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie kamerou GoPro, jeho telo stále hľadajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie