• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Muž si na toaletách stanice v Bratislave nahrával cudzích mužov, skončil v rukách polície

Muž si na toaletách stanice v Bratislave nahrával cudzích mužov, skončil v rukách polície

Muž si počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

5.7.2023 (SITA.sk) - Policajt oddelenia železničnej polície začal trestné stíhanie proti mužovi, ktorý si na toaletách stanice nahrával cudzích mužov. V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru Michal Szeiff.

Hliadku bratislavskej železničnej polície vyslali v priebehu uplynulých dní do vestibulu Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. Tam muž zadržal osobu podozrivú zo spáchania trestného činu. Ako polícia zistila, poškodený muž počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

„Z kabínky vybehol von a spozoroval mladého muža, ktorý utekal z toaliet. Neváhal, rozbehol sa za ním a muža dobehol vo vestibule hlavnej železničnej stanice, pričom ihneď zavolal na linku polície 158," popísala polícia s tým, že podozrivý na mieste ukázal policajtom viacero videí z telefónu, ktoré zachytávali poškodeného muža na toaletách.

Na policajné oddelenie eskortovali 25-ročného muža na vykonanie potrebných úkonov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie