• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Muž dobodal ženu a po vražde chcel zahladiť stopy, nasledoval výbuch

Muž dobodal ženu a po vražde chcel zahladiť stopy, nasledoval výbuch

 Zranenia utrpel aj agresor, vyžiadali si jeho okamžitý letecký transport do jednej z košických nemocníc.

7.5.2023 (SITA.sk) - Tragicky sa skončila sobotňajšia hádka medzi 63-ročným mužom a 48-ročnou ženou v obci Ptrukša (okr. Michalovce). Ako informuje košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, muž ženu viackrát bodol s presne nezisteným predmetom do rôznych častí tela, a potom ju odvliekol do zadnej časti rodinného domu.

„Tam založil požiar, ktorého výsledkom bol výbuch. Keďže sa na tomto mieste žena nachádzala, zranenia, ktoré utrpela, boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla,“ informovala policajná hovorkyňa.

Ako dodala, zranenia utrpel aj agresor, vyžiadali si jeho okamžitý letecký transport do jednej z košických nemocníc. Jeho zdravotný stav je vážny.

Kriminalistický technik na mieste zaistil viaceré stopy, ktoré boli zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. V súčasnosti polícia vykonáva ďalšie potrebné úkony, preto nie je možné poskytnúť podrobnejšie informácie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie