• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Mrakodrap v Moskve opäť poškodil bojový dron, z útoku viní Ukrajinu

Mrakodrap v Moskve opäť poškodil bojový dron, z útoku viní Ukrajinu

Moskva opakovane obviňuje Ukrajinu z útokov dronmi na ruské územie.

1.8.2023 (SITA.sk) - Mrakodrap v obchodnej štvrti v ruskej Moskve znova zasiahol dron. Ako informuje spravodajský portál BBC, oznámil to moskovský starosta Sergej Sobianin.

Cez noc Rusi zneškodnili niekoľko bezpilotných lietadiel a jedno podľa neho vletelo do tej istej budovy v komplexe v Moskve City, ktorá sa stala terčom už v nedeľu. Poškodená je fasáda na 21. poschodí. Z miesta nehlásia zranenia.

Protivzdušná obrana zostrelila drony

Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že dva drony zostrelila protivzdušná obrana v Moskovskej oblasti. Ďalší dron narazil do budovy v Moskve City po použití prostriedkov elektronického boja. Rezort z útoku znova obvinil Ukrajinu. Kyjev zvyčajne takéto obvinenia nekomentuje.

Ukrajina sa nepriznala

Incident podľa štátnych tlačových agentúr viedol ku krátkemu zastaveniu prevádzky letiska Vnukovo.

Ukrajina sa k týmto útokom nepriznala, jej prezident Volodymyr Zelenskyj však v nedeľu povedal, že útoky na ruskom území sú „nevyhnutný, prirodzený a absolútne spravodlivý proces“ vojny.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie