• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Moderné slovenské potraviny KRAJ nájdete už aj v novom business centre

Moderné slovenské potraviny KRAJ nájdete už aj v novom business centre

Spoločnosť TERNO real estate, otvorila v poradí už 32.

7.9.2023 (SITA.sk) - Spoločnosť TERNO real estate, otvorila v poradí už 32. predajňu KRAJ. Nachádza sa v bratislavskom Apollo Business Center na Prievozskej ulici. Zákazníci na rozlohe 270 m2 nájdu zdravé potraviny, široký výber sortimentu pre ľudí s potravinovými alergiami a intoleranciami ako aj množstvo produktov od slovenských dodávateľov.

Zákazníci v novej predajni KRAJ môžu využívať samoobslužné pokladne, ktoré im umožňujú robiť nákupy rýchlejšie a šetriť ich čas. Okrem toho, v rámci snahy o ekologickejšiu prevádzku, TERNO real estate ponúka možnosť zasielania pokladničných blokov priamo na email zákazníka, čím sa eliminuje potreba tlače papierových dokladov. S týmto konceptom prišla ako prvá spoločnosť na Slovensku.

„Jedným z našich hlavných cieľov je prispievať k lepšej budúcnosti. Keď uvážime, že na Slovensku sa ročne vytlačí viac ako miliarda pokladničných bločkov, rozhodnutie ponúknuť tento digitálny servis sa stalo samozrejmosťou. Je to krok vpred pre našu spoločnosť a pre životné prostredie,“ hovorí Peter Vanek, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate. Samozrejmosťou je, že sa v predajni nachádza aj zálohomat, čo prispieva k ešte väčšiemu komfortu pre zákazníkov.

Vysoká kvalita a podpora slovenských výrobcov

KRAJ už od svojho začiatku intenzívne spolupracuje s lokálnymi dodávateľmi. Hlavným cieľom je nielen podporiť potravinárske remeslo na Slovensku, ale zároveň priniesť zákazníkom tie najlepšie produkty od slovenských producentov. Ani novootvorená predajňa nie je výnimkou. Klienti v nej objavia širokú škálu kvalitných produktov: od tradičných výrobkov z regiónov, ako sú poctivé džemy a slovenské medy, mliečne a mäsové výrobky s dohľadateľným pôvodom, až po vegánske syry a fair-trade kávy. Predajňa ponúka aj vlastnú značku Terka, ktorá získava čoraz väčšiu obľubu vďaka skvelej hodnote za peniaze, kombinujúcej kvalitu a cenovú dostupnosť. „Náš sortiment v predajni KRAJ je bohatý a diverzifikovaný, navrhnutý tak, aby uspokojil potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Očakávame, že novootvorená predajňa bude slúžiť ako pracujúcim z priľahlých business centier, tak aj všetkým obyvateľom z blízkeho okolia,,” dodal Vanek.

Viac ako len nákup: Vernostná karta KRAJ

Aby bol nákup v KRAJi ešte výhodnejší, TERNO real estate ponúka vernostnú kartu KRAJ všetkým svojim zákazníkom. Táto karta, dostupná v každej predajni KRAJ, je plná benefitov a jej držitelia môžu za nazbierané body získať zľavy na celý nákup až do výšky 10%, alebo využiť okamžité narodeninové či meninové zľavy, špeciálne zľavy pre seniorov a každý týždeň vo vyhradené dni nakupovať vybrané druhy tovarov so zľavou až 20% oproti bežným cenám.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie