• Dnes je: Piatok 24. septembra 2021 meniny má Ľuboš, Ľubor

Ministerstvo vnútra dá na údržbu vozidiel vyše štyri milióny eur, rozhodovať bude pri výbere výhodnejšia cena

Ministerstvo vnútra dá na údržbu vozidiel vyše štyri milióny eur, rozhodovať bude pri výbere výhodnejšia cena

Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť výhodnosť ceny za servisné a doplnkové služby.

26.6.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra SR vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie záručného a pozáručného servisu svojich vozidiel. Ako sa uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, odhadovaná hodnota obstarávania predstavuje sumu 4 250 000 eur bez DPH.

„Predmetom zákazky sú mechanické, klampiarske, lakovnícke a elektrikárske práce na motorových vozidlách používaných verejným obstarávateľom. Súčasťou predmetu zákazky je vykonávanie údržby a servisných prehliadok, opráv, technických a emisných kontrol motorových vozidiel," uvádza ministerstvo.

Predmet zákazky podľa rezortu zahŕňa aj odťahovú službu, prezúvanie pneumatík, umývanie, čistenie a ošetrovanie karosérií, motorov a interiérov vozidiel a zabezpečenie likvidácie prevádzkových kvapalín, pneumatík, nepotrebných dielov a častí po oprave a iného odpadu vzniknutého opravou vozidiel. Požadované činnosti sa podľa ministerstva týkajú áut značiek Volkswagen, Škoda, Seat, Hyundai a KIA.

Záujemcovia o zabezpečenie požadovaných služieb môžu ministerstvu predkladať ponuky do 16. júla. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť výhodnosť ceny za servisné a doplnkové služby, prípadné zľavy na originálne náhradné diely a v menšej miere tiež environmentálne parametre poskytovaných služieb. Pod rezort vnútra spadajú napríklad vozidlá Policajného zboru SR alebo Hasičského a záchranného zboru.

Viac k téme: údržba, vozidlá

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie