• Dnes je: Utorok 09. marca 2021 meniny má Františka

Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur

Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur

Objekt bude kompletne zateplený, zrekonštruované bude aj vykurovanie a osvetlenie.

26.1.2021 (Webnoviny.sk) - Rekonštrukciu a modernizáciu budovy okresného riaditeľstva policajného zboru v Revúcej pripravilo Ministerstvo vnútra SR (MV SR).

Vyplýva to z podkladov zverejnenej výzvy na predkladanie ponúk vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorých je uvedená predpokladaná hodnota tohto projektu vo výške 704 784,16 eur bez DPH. Financovanie chce MV SR zabezpečiť z eurofondov.

Predmetom stavebných prác je podľa súťažných podkladov realizovanie opatrení na zlepšenie tepelno-technických vlastností budovy pre zníženie jej energetickej náročnosti.

V prácach je zahrnuté zateplenie obvodového plášťa, výmena otvorových konštrukcií, zateplenie strechy, komplexná rekonštrukcia vykurovacieho systému, komplexná výmena elektroinštalačných rozvodov a výmena svetelných zdrojov. Súčasťou prác je aj vybudovanie bezbariérového vstupu, ktorý bude zabezpečený prenosným schodolezom a tiež osvetlenie dvora.

Záujemcovia o realizáciu môžu svoje ponuky posielať do stredy 10. februára, pričom bude od nich požadovaná zábezpeka vo výške 21-tisíc eur. Jediným kritériom pre vyhodnotenie ponúk je cena.

Viac k téme: modernizácia, rekonštrukcia

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie