• Dnes je: Piatok 29. septembra 2023 meniny má Michal, Michaela

Minister Sklenár sa zaujímal o personálnu naplnenosť a plnenie úloh v zásobovacej základni v Nemšovej

Minister Sklenár sa zaujímal o personálnu naplnenosť a plnenie úloh v zásobovacej základni v Nemšovej

Základňa je veľmi dôležitá nielen pre naše ozbrojené sily, ale aj pre spojencov, pričom jej význam bude rásť.

9.6.2023 (SITA.sk) - O personálnu naplnenosť a plnenie úloh, ako aj stav infraštruktúry, ktorá si vyžaduje pokračovanie v investíciách sa zaujímal minister obrany Martin Sklenár, štátny tajomník rezortu Marian Majer a generálny tajomník služobného úradu ministerstva obrany Peter Kozák v 41. Zásobovacej základni v Nemšovej.

Ako ďalej v tlačovej správe uviedol šéf rezortu obrany, základňa je veľmi dôležitá nielen pre naše ozbrojené sily, ale aj pre spojencov, pričom jej význam bude rásť.

„Odvádzajú dôležitú prácu v oblasti zásobovania tak, aby každý dostal, čo potrebuje. Aj naďalej budeme hľadať priestor na pokračovanie v projektoch, ktoré prispejú k lepším podmienkam výkonu služby vojakov," tvrdí Sklenár.

Oproti uplynulému roku by malo byť v rámci opráv v areáli základne v Nemšovej preinvestovaných desaťnásobne viac prostriedkov, na úrovni viac ako 300-tisíc eur. Opravy by sa mali týkať výmeny okien v kancelárskych, skladových a dielenských priestoroch, ale aj opráv elektroinštalácie a nákladných výťahov v tamojších kasárňach. „V rámci základne v Nemšovej sa aktuálne realizujú investičné projekty v hodnote približne troch miliónov eur, ktoré sa týkajú vybudovania vodovodného potrubia či zateplenia budovy kasární," uviedol Matúš Pačinda z rezortu obrany.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 29. september 2023

horoskopy na dnes piatok 29 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 29. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Iste otázky zostávajú naďalej nevyriešené. Dobre urobíte, ak dnes navrhnete stretnutie, na ktorom by ste veci podrobnejšie dohodli. Telefonicky sa všetko vybaviť nedá.

Býk 21.4. - 21.5.

Dávajte si pozor na nepremyslené slová ale predovšetkým na činy. V zamestnaní sa nemiešajte do vecí, ktoré sa vás priamo netýkajú.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Potrápia vás klebety na pracovisku. Niekto vás požiada o pomoc alebo radu. Bude to pre vás vhodná príležitosť na lepšie spoznanie ľudí, s ktorými žijete.

Rak 22.6. - 22.7.

Máte pred sebou rušný deň. Postarajú sa o to osoby opačného pohlavia. Klebetami vám dokážu znepríjemniť najmä poobedie. Pri rodinnom krbe už bude príjemne.Všetky Horoskopy pre Piatok 29. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie