• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Minister Drucker sa už rozhodol, či odvolá policajného prezidenta Gašpara

Minister Drucker sa už rozhodol, či odvolá policajného prezidenta Gašpara

Ministra vnútra Tomáša Druckera vo štvrtok akútne hospitalizovali pre náhle zhoršenie jeho dlhoročných chronických ťažkostí s poškodenou krčnou platničkou.

BRATISLAVA 13. apríla (WebNoviny.sk) - Minister vnútra Tomáš Drucker už k svojmu vlastnému názoru a stanovisku v súvislosti s pôsobením Tibora Gašpara ako policajného prezidenta dospel a bude o ňom informovať prostredníctvom tlačovej konferencie.


Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa rezortu vnútra Andrea Dobiášová, urobí tak hneď, ako mu to zdravotný stav umožní. "Ešte predtým však chce informovať aj predsedu vlády Petra Pellegriniho," uviedla Dobiášová. Pôvodne Drucker avizoval, že vo veci odvolania, prípadne zotrvania policajného prezidenta Gašpara vo funkcii, rozhodne do piatku 13. apríla.


Ministra vnútra Tomáša Druckera vo štvrtok akútne hospitalizovali pre náhle zhoršenie jeho dlhoročných chronických ťažkostí s poškodenou krčnou platničkou. Minister podľa Dobiášovej dnes absolvuje ďalšie diagnostické vyšetrenia, na základe ktorých ošetrujúci lekár určí ďalší liečebný postup.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie