• Dnes je: Utorok 23. apríla 2024 meniny má Vojtech

Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka

Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka

Líder kresťanských demokratov priblížil, čo očakáva od prezidenta SR.

3.4.2024 (SITA.sk) - Predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský bude v sobotňajších prezidentských voľbách voliť občianskeho kandidáta Ivana Korčoka.

Súčasne vyzýva ľudí, aby svoje právo voliť využili a prišli k volebným urnám, pretože v druhom kole volieb bude dôležitý každý hlas.

„Od prezidenta SR očakávam rešpektovanie ústavných hodnôt, rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávam, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO," uviedol Majerský, ktorý dodal, že Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno.

Podľa lídra kresťanských demokratov ich deklaruje svojimi skutkami a postojmi. „Stojí si za svojím slovom a ctí si Ústavu SR, a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Je skúseným a rešpektovaným odborníkom s dobrým menom doma i v zahraničí," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 23. apríl 2024

horoskopy na dnes utorok 23 april 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

V práci sa vám konečne otvoria nové šance. Mali by ste ich využiť najlepšie, ako len viete. Trochu húževnatosti a výsledky predbehnú očakávanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Záležitosti tvojho srdca, ktoré sa zdali doteraz pomýlené sa začínajú prejavovať opäť ako reálne. Treba sa len viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozčaruje vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Aspoň už konečne budete vedieť, na čom ste. Ak porozmýšľate, prídete na to, že malo prísť už skôr.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes sa nebudete cítiť celkom vo svojej koži, čo sa prejaví striedaním nálad. Nedajte sa ovplyvniť momentálnou náladou na neuvážené činy, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať.
Všetky Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie