• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Messi nehral pre zranenie a Inter Miami neuspel vo finále US Open Cupu, nástupom na zápas by poriadne riskovali

Messi nehral pre zranenie a Inter Miami neuspel vo finále US Open Cupu, nástupom na zápas by poriadne riskovali

 V súboji pre zdravotné problémy chýbal aj Messiho spoluhráč Jordi Alba.

28.9.2023 (SITA.sk) - Aj absencia hviezdneho argentínskeho reprezentanta Lionela Messiho priniesla prehru tímu Inter Miami v stredajšom finále pohárovej súťaže US Open Cup s klubom Houston Dynamo 1:2. V súboji pre zdravotné problémy chýbal aj Messiho spoluhráč Jordi Alba.

Zdravotný stav

V súvislosti s Messim sa v predchádzajúcich dňoch hovorilo o pauze z dôvodu preťaženia, no po neúspešnom finále kouč Gerardo Martino hovoril priamo o zranení skúseného Argentínčana.

Messi od príchodu do Interu Miami v júli strelil v novom pôsobisku už 11 gólov. Podľa trénera Martina je klubovou prioritou stopercentný zdravotný stav argentínskeho útočníka.

Neuvažovali nad nástupom

„Nebolo by rozumné, aby nastúpil. Nemohli sme ani uvažovať nad tým, že by sme ho nasadili na pár minút, pretože by sme poriadne riskovali," povedal podľa BBC Sport. Doplnil tiež, že 36-ročný Messi bude určite fit ešte pred koncom základnej časti zámorskej MLS, ktorá sa skončí 21. októbra.

V MLS je Inter Miami v hodnotení Východnej konferencie až štrnásty. Na play-off stráca aktuálne päť bodov a pred sebou má už len päť zápasov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 30. november 2023

horoskopy na dnes stvrtok 30 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

Rak 22.6. - 22.7.

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie