• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Meníme ponuku podcastov k lepšiemu! Union poisťovňa spúšťa novú sériu podcastov o správnych rozhodnutiach

Meníme ponuku podcastov k lepšiemu! Union poisťovňa spúšťa novú sériu podcastov o správnych rozhodnutiach

Ako naozaj bezpečne používať digitálne technológie či ako si zvoliť svoju prvú hypotéku?.

1.8.2023 (SITA.sk) - Odpovede na témy, pri ktorých sa zíde zdravý rozum, ponúka praktická podcastová novinka od Unionu.

Portfólio podcastov Union zdravotnej poisťovne a Union poisťovne je bohatšie o formát, ktorý má poslucháčom priblížiť rôzne témy finančnej či právnej gramotnosti.

Podcast Zdravý rozum, ktorý dopĺňa úspešné sesterské projekty Zdravé reči a Zdravá duša, má za sebou už 4 diely a v budúcnosti prinesie rozhovory s odborníkmi aj o kúpe nehnuteľnosti, právach zamestnanca alebo o dôchodkoch.

Na ceste k novému podcastu Union motivovala rastúca priazeň poslucháčov, keďže rozhovory o zdraví a prevencii zaznamenali už rekordných 630-tisíc stiahnutí. "Stimulovala nás však aj akási rastúca túžba po tom, aby ľudia nezabúdali na starý dobrý zdravý rozum. V dnešnej dobe pretlaku informácií, z ktorých mnohé môžu byť nepravdivé až škodlivé, nám prišlo vhod "zásobovať" našich poistencov a poistenky aj poznatkami z oblasti financií a práva. Jednoducho informácie, ktoré vám môžu uľahčiť riešenie rôznych situácií, ktoré prináša život," vysvetľuje za Union riaditeľ marketingu Marek Mikle. "Samozrejme, fanúšikovia podcastov majú stále k dispozícii aj desiatky našich podcastov o zdravom životnom štýle a duševnom zdraví. Všetky rozhovory sme pripravili v spolupráci so špičkovými odborníkmi a vďaka početným reakciám na sociálnych sieťach vieme, že naše podcasty ľuďom mnohokrát pomohli zorientovať sa v témach určitých diagnóz, ich liečby či prevencie."

Prevencia je namieste aj pri témach, na ktoré môže mať vplyv zdravý rozum. Union, ktorý zastrešuje zdravotnú poisťovňu aj komerčnú poisťovňu, publikuje na svojej webstránke či sociálnych sieťach príspevky a blogy, ako všeobecne nepríjemným situáciám predchádzať. "Téme výberu vhodného cestovného poistenia sme venovali preto aj v jednej z prvých epizód Zdravého rozumu, pričom našim poistencom radila skúsená a známa cestovateľka Anna Onderková. S poslucháčmi sa čoskoro pozrieme aj na pracovné právo, výplatné pásky či pravidlá cestnej premávky. Nie vždy má človek po ruke odborníka, s ktorým sa o špecifických témach môže poradiť, preto často hľadá informácie na internete, kde však nemusí vždy nájsť kvalitný obsah a problematika nie je vysvetlená "ľudskou rečou". Náš podcast Zdravý rozum to môže ľahko a hravo vyriešiť," avizuje hovorkyňa Unionu Kristína Baluchová.

Zaujímavosťou je, že predošlé série Union podcastov oslovili najmä ženskú časť populácie vo veku 28-34 rokov. V štatistikách počúvanosti Zdravých rečí išlo o 74%, čo potvrdzuje zvýšený záujem o zdravie zo strany mladých žien. "Veríme, že životy meníme k lepšiemu aj ponukou nových podcastov a že Zdravý rozum si obľúbia aj muži. V prípade návrhov tém nás poslucháči môžu pokojne kontaktovať," uzatvára Baluchová. Podcasty Zdravý rozum sú už dostupné na všetkých streamovacích platformách či na webstránke Unionu: Kategória "Zdravý rozum" | Union.sk

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie