• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Medzi Popradom a Smokovcom nahradili vlaky pre výlukové práce autobusy, cestujúci by pri kúpe lístka mali spozornieť

Medzi Popradom a Smokovcom nahradili vlaky pre výlukové práce autobusy, cestujúci by pri kúpe lístka mali spozornieť

Samospráva upozornila, že predaj cestovných lístkov vodič autobusu nezabezpečuje. Zakúpiť si ich tak musia v osobnej pokladnici. Preprava detských kočíkov a bicyklov nie je povolená.

Vlaky medzi železničnou stanicou Poprad-Tatry a Starý Smokovec nahradila počas pondelka autobusová doprava, rovnako tomu bude aj v utorok.

Informovalo o tom mesto Vysoké Tatry, podľa ktorého sú dôvodom výlukové práce. Tie budú Železnice SR v oba dni vykonávať v čase od 7:30 do 13:30.

Vlaky nahradí autobusová preprava

„Všetky vlaky budú v uvedenom čase na danom úseku nahradené autobusovou dopravou,“ upozornila samospráva. Autobusy budú zastavovať v Poprade vľavo pred východom zo spodnej haly železničnej stanice, respektíve pred budovou pošty.

Vo Veľkom Slavkove v smere Starý Smokovec na zastávke SAD na Tatranskej ulici č. 42 a v smere do Popradu na zastávke SAD pri kostole. V Novej Lesnej bude spoj zastavovať pri cintoríne, Pod lesom pri základnej škole a v Dolnom Smokovci pri budove železničnej zastávky. V Starom Smokovci zase na hlavnom autobusovom stanovišti SAD.

Pozor na kúpu lístkov

Samospráva upozornila, že predaj cestovných lístkov vodič autobusu nezabezpečuje. Zakúpiť si ich tak musia v osobnej pokladnici. Preprava detských kočíkov a bicyklov nie je povolená.


Výlukové práce budú železničiari vykonávať aj v utorok medzi 8:10 a 13:20 na trati medzi Studeným Potokom a Kežmarkom. Aj v tomto prípade tak budú vlaky nahradené autobusovou dopravou. Tá bude zastavovať v Kežmarku pri železničnej stanici, v Huncovciach na zastávke SAD v obci a v Studenom Potoku na hlavnej ceste pri železničnej stanici.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie