• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Medvedev hrozí ukončením dohody o exporte ukrajinského obilia

Medvedev hrozí ukončením dohody o exporte ukrajinského obilia

Medvedev označil Britániu za večného nepriateľa Moskvy a vyhráža sa najmodernejšími ruskými zbraňami

Ruský exprezident Dmitrij Medvedev, ktorý je zástupcom šéfa Bezpečnostnej rady Ruska, hrozí zastavením dohody o exporte ukrajinského obilia cez Čierne more, ak krajiny združené v organizácii G7 zakážu export do Ruskej federácie.

Medvedev to uviedol na komunikačnej platforme Telegram. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Myšlienka idiotov z G7 o úplnom zákaze exportu tovarov do našej krajiny je excelentná, pretože zároveň znamená odvetné zastavenie dovozu tovarov z našej krajiny v kategóriách, ktoré sú pre G7 najcitlivejšie. V takom prípade obilná dohoda a mnohé iné veci, ktoré potrebujú, sa pre nich skončí,“ vyhlásil Medvedev.

Medvedev označil Britániu za večného nepriateľa Moskvy a vyhráža sa najmodernejšími ruskými zbraňami

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev označil Spojené kráľovstvo za „večného nepriateľa“ Moskvy po tom, čo britská vláda uvalila sankcie na ruských jednotlivcov. Referuje o tom spravodajský web CNN.


„Británia bola a vždy bude naším večným nepriateľom, prinajmenšom dovtedy, kým ich arogantný a mizerne vlhký ostrov nezmetie do temných hlbín mora vlna vytvorená najmodernejším ruským zbraňovým systémom,“ napísal Medvedev v piatok na Telegrame.

Britská vláda uvalila sankcie na ruského sudcu a ďalších dvoch predstaviteľov, ktorí podľa nej majú spojenie so zatknutím väzneného kritika Kremľa Vladimira Kara-Murzu. Sankcie zahŕňajú zmrazenie aktív a zákaz cestovania.


Medvedev, ktorý je taktiež zástupcom šéfa ruskej Bezpečnostnej rady, sa nedávno vyhrážal raketovým útokom Medzinárodnému trestnému súdu (ICC) v holandskom Haagu po tom, čo vydal zatykač na ruského vodcu Vladimira Putina.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie