• Dnes je: Utorok 07. februára 2023 meniny má Vanda

Matovič si nemyslí, že poslanci z kandidátky kotlebovcov podporia rozpočet. Pre 76 hlasov však koalícia urobí všetko

Matovič si nemyslí, že poslanci z kandidátky kotlebovcov podporia rozpočet. Pre 76 hlasov však koalícia urobí všetko

Minister financií predpokladá, že v SaS sa nájdu poslanci, ktorí štátny rozpočet podporia.

27.11.2022 (Webnoviny.sk) - Koalícia bude robiť všetko pre to, aby v Národnej rade SR našli 76 poslancov, ktorí zahlasujú za návrh štátneho rozpočtu. Uviedol to minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO) v nedeľňajšej diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska O 5 minút 12.

Zároveň nepredpokladá, že poslanci, ktorí do parlamentu prišli na kandidátke strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko zahlasujú za návrh.

Možno zaberie časť SaS

„Zo strany Sloboda a Solidarita (SaS) odišiel človek, ktorý mal najväčšiu podporu v jej členskej základni - Martin Klus, lebo sa nedokázal pozerať na to, že predseda SaS Richard Sulík robí konštruktívnu opozíciu tak, že sa s Robertom Ficom (Smer-SD) a Milanom Mazurekom (Republika) dohaduje, ako budú bojovať proti pomoci ľuďom," dodal Matovič.

Rozpočet za voľby

Podpredseda strany Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) Erik Tomáš v relácii uviedol, že štátny rozpočet podporia v prípade, že sa opozícia s koalíciou dohodne na predčasných parlamentných voľbách.

„Rozpočet je urobený tak, že Matovič sedí na miliardách eur, ale tie nenaprojektoval, kam presne pôjdu. Keby aspoň prišiel a oslovil opozíciu s tým, že dohodnime sa, čo by ste v ňom chceli mať," dodal Tomáš.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskop na dnes Utorok 7. február 2023

horoskop na dnes utorok 7 februar 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 7. február 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Býk 21.4. - 21.5.

Vďaka optimistickému prístupu prežijete dnešok bez problémov. Nesplníte síce to, čo ste si predsavzali, ale máte dobrý dôvod na spokojnosť. Aj zajtra bude deň.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niekto, na kom vám veľmi záleží, vás dnes prekvapí láskou a vrúcnosťou. Prijmite city s radosťou, otáľanie môže vyvolať nedorozumenie.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty vám prinesú šťastie v súkromnom živote. Nejaká nová šanca vás vyľaká, ale predsa pozbierate odvahu a sebavedomie. Už večer urobíte prvé kroky.


Všetky Horoskopy pre Utorok 7. február 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie